אודות | השירות

קו ישיר למנהלים ולמקצוענים


הדגש הרב שאנו שמים בנושא השירות, מאפשר לכל לקוחותינו ליהנות מזמינות מלאה וקשר ישיר עם כל אחד מחברי ההנהלה הבכירה, המוסמכים בקבלת החלטות אסטרטגיות כבדות משקל. 


"יש לנו מחויבות בלתי מתפשרת להצלחתו של התהליך", אומר רוני עילם, מנכ"ל החברה ומייסדה. "אנו רוצים לקוחות לחיים, לקוחות שסומכים עלינו מתוך ידיעה שאין ניגוד אינטרסים בינם לבין שרותי תברואה, אלא להפך, ליצור אינטרסים משותפים. זה מתבטא בכך שההנהלה הראשית של שרותי תברואה לא מסתגרת במגדל שן מתנשא, אלא מעורבת בכל פרויקט מורכב ובכל נושא שמטריד את הלקוחות. זו רוח החברה שאנו מטמיעים בכל המגעים של צוותי הקבוצה, מול כל הלקוחות, ובכל הרבדים של נותני השירות, מהעובד הזוטר ביותר עד המנכ"ל".


תוצאה של תפיסת שירות זו, יוצרת בינינו לבין לקוחותינו קשרי שותפות עסקית ארוכי טווח, המבוססים על איכות, הוגנות ובטחון לצד חווית מהנה, וכפועל יוצא אנו מלווים בצמידות את הקבוצות הגדולות במשק מזה עשרות שנים. 


המטרה שלנו היא להפוך את המורכבות הרבה הכרוכה בהטמעת מערכי ניטור ומניעת מזיקים בארגון לצד אספקת פתרונות אפקטיביים לטווח הארוך - לחוויה פשוטה ונעימה. החל מהמפגש הראשוני ולכל אורך ההתקשרות, מלווים מנהלי ומומחי החברה את לקוחותיה באופן אישי ומעניקים להם את כל השירותים הנחוצים להם, בפריסה ארצית ובזמן תגובה מינימאלי, החל מייעוץ מקצועי ותמיכה, דרך פעולות ניטור, מניעה והדברה ועד ליווי ותחזוקה שוטפת תוך מתן המלצות להסדרת ליקויים וביצוע פעולות תחזוקה נדרשות לביצוע.גירסת הדפסה